Porządek Mszy Św.:
Niedziela i święta:
  • 7.00, 9.00, 10.45, 12.00, 18.30

Niedziela, 16.06.2024

1. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci NSPJ o godz. 17.45. W tygodniu wieczorna Msza Św. rozpocznie się bezpośrednio po nabożeństwie.
  2. 25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II na naszym lotnisku przypada 17 czerwca.
  3. Ks. Mariusz i proboszcz odprawią Mszę Św. z okazji rocznicy święceń kapłańskich razem z kolegami kursowymi w poniedziałek, 17 czerwca o godz. 11.00. Zapraszamy parafian, poczty sztandarowe, ministrantów i marianki do wspólnej modlitwy. W tym dniu nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00.
  4. Odwiedziny chorych – ostatnie przed wakacjami – będą w sobotę, 22 czerwca od godz. 8.30. Następne po wakacjach. Chorych prosimy zgłosić w kancelarii lub w zakrystii.
  5. W godzinach urzędowania kancelarii można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok a także krzyże dla zmarłych, które zostaną umieszczone w kaplicy św. Barbary.
  6. Zachęcamy rodziców wysyłających dzieci na kolonie i obozy letnie, by przekazywali kierownictwu formułowaną na piśmie prośbę, aby dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  7. Wyrażamy wdzięczność paniom za sprzątanie naszej świątyni i jej obejścia oraz mężczyznom za prace przy kościele.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii. Do Małego Gościa Niedzielnego dołączono terminarz rozgrywek Euro oraz plakat reprezentacji Polski.
  9. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego odpoczynku.

Niedziela, 09.06.2024

2. W tym roku przypada 25 rocznica pobytu św. Jana Pawła II na naszym lotnisku.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie w czwartek, 13 czerwca:
    • Msza Św. o godz. 18.30
    • po Eucharystii z różańcem w ręku przejdziemy na lotnisko ulicami: Kilińskiego, Lotników i Dzierżona do kościoła
    • w tym dniu nie będzie nabożeństwa o godz. 17.45
    • w zakrystii można nabyć świece z okapnikiem na procesje fatimskie w cenie 5 zł. Zachęcamy do zakupu, by z zapalonymi świecami w dłoniach wyznać wiarę podczas procesji ulicami naszej parafii.
  4. Zapraszamy małżonków, którzy zawarli sakrament małżeństwa w czerwcu na dziękczynną Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
  5. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego z podziękowaniem Panu Bogu za łaski udzielone w roku szkolnym z prośbą o błogosławieństwo na czas wakacji będzie:
    • dla uczniów szkoły średniej w piątek o godz. 18.30
    • dla uczniów szkoły podstawowej w przyszłą niedzielę o godz. 10.45.
  6. Poświęcenie pojazdów przed wakacjami będzie w niedzielę, 16 czerwca po Mszy Św. odprawianej o godz. 12.00.
  7. Diecezjalna pielgrzymka kobiet do Rud odbędzie się w sobotę, 15 czerwca.
  8. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza pragnących zaangażować się w posługę doradcy życia rodzinnego.
  9. Orkiestra dęta z Bojkowa poszukuje muzyków – szczególnie werblistę i trębacza.
  10. Wyjazd do Taize organizuje Parafia Wszystkich Św. Szczegóły podano na plakacie.
  11. Serdecznie dziękujemy paniom za sprzątanie naszej świątyni i jej obejścia oraz mężczyznom za prace przy kościele.
  12. Prasę katolicką można nabyć w zakrystii.
  13. Wszystkim życzymy radosnej niedzieli i opieki Matki Bożej.