Porządek Mszy Św.:
Niedziela i święta:
  • 7.00, 9.00, 10.45, 12.00, 18.30

Niedziela, 05.02.2023

1. Dziś czcimy św. Agatę po Mszy Św. poświęcimy chleb i wodę ku czci św. Agaty.
  2. Zapraszamy na nieszpory dziś o godz. 17.45.
  3. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się dziś o godz. 17.00 w salce za kościołem.
  4. Matkę Bożą z Lourdes będziemy czcić w sobotę, 11 lutego – jest to Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy chorych i ludzi w jesieni życia na Eucharystię (z udzielaniem sakramentu chorych i błogosławieństwem lourdzkim) o godz. 10.00. Okazja do spowiedzi będzie pół godziny przed Mszą Św. Prosimy o pomoc chorym w dojściu do kościoła. W sobotę, 11 lutego nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00.
  5. Pielgrzymka maturzystów naszej diecezji na Jasną Górę odbędzie się 24 lutego 2023.
  6. Rekolekcje powołaniowe dla maturzystów odbędą się w Wyższym Seminarium Duchownym w Opolu od 24 – 26 marca 2023.
  7. W Bojkowie powstał sklep charytatywny. Przyjmuje rzeczy, które są niepotrzebne. Sklep je odsprzedaje, a zyski przeznacza na cele społeczne i pomoc potrzebującym. Szczegóły podano w gablocie.
  8. Bóg zapłać za ofiary i przelewy bankowe złożone na rzecz parafii.
  9. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
  10. Wyrażamy wdzięczność paniom za sprzątanie naszej świątyni, odgarniającym śnieg oraz pomagającym przy demontażu szopki.
  11. Wszystkim życzymy otwarcia się na działanie łaski Bożej i dobrej niedzieli.

Niedziela, 29.01.2023

1. Od poniedziałku rozpoczynamy Tydzień Eucharystyczny:

DLA DZIECI:

Msza Św. w pon. o godz. 16.30. Dzieci komunijne otrzymają świece w cenie 10 zł.

Prosimy rodziców o dostarczenie brakujących dokumentów.

DLA MŁODZIEŻY:

spowiedź w piątek od godz. 18.00

Msza Św. dla młodzieży w piątek o godz. 18.30

DLA DOROSŁYCH:

spowiedź podczas każdej Mszy Św. o godz. 6.30, 8.00, 18.30

we wtorek o godz. 17.00 – spotkanie róż różańcowych

w czwartek: o godz. 8.30 – całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu

o godz. 17.45 – Godzina Święta

o godz. 18.30 – Msza Św. dla Szensztatu

w piątek: o godz. 17.45 – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

o godz. 19.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz zmiana dni nowenny

w sobotę: o godz. 7.00 – Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca

godz. 8.30 – dwiedziny chorych – chrych prosimy zgłosić w kancelarii lub zakrystii

o godz. 17.45 – nowenna do MB Częstochowskiej (podziękowania i prośby można składać pod obrazem Maryi).

1. Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej przypada w czwartek, 2 lutego. Zapraszamy na Msze Św. z poświęceniem gromnic o godz. 6.30, 8.00 i 18.30. Kolekta tego dnia przeznaczona będzie na opłacenie energii elektrycznej kościoła, a przed kościołem będzie zbiórka na siostry klauzurowe, modlące się dniem i nocą w naszych intencjach. Gromnice można nabyć w zakrystii po Mszy Św.
  2. Św. Błażeja – orędownika w chorobach gardła będziemy wspominać w piątek, 3 lutego. Okolicznościowego błogosławieństwa ku czci św. Błażeja udzielimy po Mszach Świętych.
  3. Św. Agatę czcić będziemy w niedzielę, 5 lutego – na Mszach Św. poświęcimy chleb i wodę ku czci św. Agaty.
  4. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu młodzieżowej orkiestry dętej z Chorzowa dziś o godz. 17.30. Szczegóły podano na plakacie.
  5. Bóg zapłać za ofiary i przelewy bankowe złożone na rzecz parafii.
  6. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii. Do Gościa Niedzielnego dołączono dodatek w obronie św. Jana Pawła II przed niesłusznymi atakami.
  7. Wyrażamy wdzięczność paniom, które dbały w tym tygodniu o czystość naszej świątyni oraz mężczyznom za demontaż dekoracji.
  8. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i opieki Matki Najświętszej. Dzieciom, młodzieży i nauczycielom mocy Ducha Świętego w nowym semestrze nauki.